Про нас

Ми щасливі і закохані у свою роботу, тому що ландшафтний дизайн давно перестав бути для нас просто роботою, тепер — це наше життя. Життя в постійному творчому пошуку, прагненні зробити світ кращим.
Наш колектив це творчі, талановиті, захоплені й натхненні люди, для яких рослини — це любов всього життя. Ми знаходимо елемент творчості у будь-якій роботі по створенню саду.
Ми грамотно спроектуємо Ваш майбутній сад, проведемо ландшафтні роботи з його благоустрою і озеленення (мощенню доріжок і майданчиків, створенню газонів, квітників і клумб, альпінаріїв і рокаріїв, штучних водойм, при необхідності виконаємо терасування ділянки і т.ін.), проконсультуємо і здійснимо професійний догляд за cадом.
Правильно підібрані й розміщені рослинні композиції заспокоюють нервову систему, вносять в інтер’єр барви живої природи, підкреслюючи його красу й неповторність.
Крокуючи в ногу з модою ландшафтного дизайну, вивчаючи новинки спеціальної літератури, фантазуючи та експериментуючи, ми створюємо цікаві ландшафтні композиції не схожі одна на іншу. Завжди намагаємося досягти гармонії між стилем будинку й саду, не забуваючи при цьому, що сад, насамперед, призначений для життя родини і по духу має бути близьким господарю, а не дизайнеру. Наша мета — створити оригінальний ландшафтний дизайн, здатний сформувати дійсно комфортний простір.

Ми подаруємо Вам мрію!